Ett av våra utförda projekt Grillgården

Jobba hos oss

Vi har alltid behov av nya kontakter, så är DU intresserad av att jobba hos oss, skicka in
ditt cv/ansökan till: fredrik@falklofsel.se eller ring på 0705939472.

Personal

Örebro

Fredrik Falklöf
VD/Projektledare
0705939472
fredrik@falklofsel.se
Åsa Falklöf
Ekonomi
0705132147
asa@falklofsel.se
Krister Åberg
Arbetsledare
0709580833
krister.aberg@falklofsel.se
Alexander Stenberg
Elektriker
0733889400
alexander.stenberg@falklofsel.se
Benjamin Peltokangas
Elektriker
0708127844
benjamin.peltokangas@falklofsel.se
Fredrik Olofsson
Elektriker
0707804460
fredrik.olofsson@falklofsel.se
Göran Åvenäs
Elektriker
0707137832
goran.avenas@falklofsel.se
Henrik Elfström
Elektriker
0707133727
henrik.elfstrom@falklofsel.se
Henrik Törnvall
Elektriker
0723780448
henrik.tornvall@falklofsel.se
Johan Svensson
Elektriker
0708127745
johan.svensson@falklofsel.se
Jon Nylander
Elektriker
0707209880
jon.nylander@falklofsel.se
Kent Lyckesten
Elektriker
0196024930 - 0704365668
kent.lyckesten@falklofsel.se
Magnus Sundnäs
Elektriker
0739398777
magnus.sundnas@falklofsel.se
Maxim Krokhin
Elektriker
0739879460
maxim.krokhin@falklofsel.se
Sebastian Frejd
Elektriker
0702156191
sebastian.frejd@falklofsel.se

   Kungsbacka

Philip Nykvist
Elektriker
0733889440
philip.nykvist@falklofsel.se