Kontakt

Jobba hos oss

Vi har alltid behov av nya kontakter, så är DU intresserad av att jobba hos oss, skicka in ditt cv/ansökan till: fredrik@falklofsel.se eller ring på 0705939472.

Fredrik Falklöf
VD
0705939472
fredrik@falklofsel.se
Åsa Falklöf
Ekonomi
0705132147
asa@falklofsel.se
Albin Dufvenberg
Elektriker
0762460260
albin.dufvenberg@falklofsel.se
Fredrik Olofsson
Elektriker
0707804460
fredrik.olofsson@falklofsel.se
Jerker Andersson
Elektriker
0702156191
Ej tillänglig
Jon Nylander
Elektriker
0707209880
jon.nylander@falklofsel.se
Kent Lyckesten
Elektriker
0196024930 - 0704365668
kent.lyckesten@falklofsel.se
Thomas Larsson
Elektriker
0762132555
Ej tillgänglig
Jonas Andersson
Elektriker
0739398777
jonas.andersson@falklofsel.se
Kontoret
019247904
Ej tillänglig